Bioenergia artykuły z gazet - Kursy bioenergoterapii Metoda Zdenko Domancica

Przejdź do treści

Bioenergia artykuły z gazet

KSIĄŻKI W JĘZ. POLSKIM ORAZ WYBRANE PUBLIKACJE z GAZET O METODZIE BIOENERGOTERAPII DOMANCICA kliknij, aby powiększyć

W stronę zdrowia MARTYNA FON ZVEGELJ, WITALIS KOBUS
Dla człowieka opanowanego przez jakąś chorobę nie ma większego szczęście jak uzdrowienie, jak ulżenie w jego bólach, jak otwarcie drogi do normalnego życia, które zostało mu odebrane przez tę chorobę. A to następuje, gdy prawidłowo stosujemy metodę Domancica od 15 lat niosą pomoc wszystkim, którzy o nią poproszą. W wielu przypadkach rezultaty działania metody są tak szokujące, że wprawiają z zdumienie lekarzy i rodziny osób, wobec których zastosowano metodę. Niejednokrotnie metoda ta jest przysłowiową ostatnią deską ratunku, gdy długotrwałe, trudne i kosztowne leczenie nie przynosi oczekiwanego rezultatu. Tu musi być pełna jasność. Terapeuci nigdy nie wtrącają się do leczenia medycznego i nie deprecjonują pracy lekarzy i w ogóle służb medycznych, ponieważ dobrze wiedzą, że wszyscy oni pełnią niezwykle ważną rolę społeczną. Chodzi o coś zupełnie innego, na co zawsze zwraca uwagę Domancic. Dlaczego bardzo skuteczne działania wielu naturalnych sposobów i środków uzdrawiania nie mogą przebić się do oficjalnego systemu leczniczego. Metoda Domancica, jako działanie w pełni naturalne najbardziej odpowiada, jak nic innego, uwarunkowaniom ludzkiego życia. Nie niweczy leczenie medycznego, lecz je wzmacnia. Łagodzi działanie negatywnych skutków ubocznych leków i wzmacnia system odpornościowy, by skutecznie walczył z chorobą. I w całej rozciągłości może koegzystować z tym leczeniem. KSIĄŻKA JEST DO NABYCIA W KSIĘGARNII WYDAWNICTWA INDYGOBOOKLeczenie bioenergią według metody Zdenka Domančica autor Prof. n. med. RADOVAN STARC
Czym jest bioenergia? Co i jak konkretnie robi skuteczny bioenergoterapeuta? Co zyskam dla siebie przy pomocy bioenergii?
Często zadajemy sobie powyższe pytania. W odpowiedzi na nie i na nasze potrzeby powstała fascynująca i niezwykle ciekawa książka Leczenie bioenergią według metody Zdenka Domančića, napisana przez szanowanego lekarza medycyny – prof. n. med. Radovana Starca. Ta genialna publikacja jest dziełem szczególnym. To swoisty przewodnik po tym, jak każdy z nas może posługiwać się energią oraz skarbnica wiedzy na temat zależności między zdrowiem, chorobą i otaczającym nas światem. To nowe możliwości dla Ciebie, niepodważalny dowód dla tego, który jeszcze nie dowierza. idealny prezent dla rodziny i ludzi dla nas ważnych.Zdenko Domančić przyczynił się do uzdrowienia już ponad 1,5 miliona ludzi na całym świecie, niezależnie od płci, wieku, wyznawanej wiary czy statusu społecznego.Często zadajemy sobie powyższe pytania. W odpowiedzi na nie i na nasze potrzeby powstała fascynująca i niezwykle ciekawa książka Leczenie bioenergią według metody Zdenka Domančića, napisana przez szanowanego lekarza medycyny – prof. n. med. Radovana Starca. Ta genialna publikacja jest dziełem szczególnym. To swoisty przewodnik po tym, jak każdy z nas może posługiwać się energią oraz skarbnica wiedzy na temat zależności między zdrowiem, chorobą i otaczającym nas światem. To nowe możliwości dla Ciebie, niepodważalny dowód dla tego, który jeszcze nie dowierza. idealny prezent dla rodziny i ludzi dla nas ważnych. Zdenko Domančić przyczynił się do uzdrowienia już ponad 1,5 miliona ludzi na całym świecie, niezależnie od płci, wieku, wyznawanej wiary czy statusu społecznego. Poznaj tajemnicę zdrowia i podaruj ją najbliższym (aktualnie książka dostępne tylko na allegro).


Skuteczne uzdrawianie metodą Domančicia NOWA EDYCJA - poszerzony opis i nowe informacje
Autor WITALIS KOBUS tej książki jest jednym z kilkorga zaledwie Polaków, którzy tę metodę sprowadzili do Polski w 2008 roku. Na całym świecie metoda Domancicia od ponad 30 lat święci wielkie triumfy, niosąc ulgę wielu tysiącom pacjentów. Według aktualnego szacunku z jej dobrodziejstwa skorzystało już ponad 1,5 miliona osób. Cieszy fakt, że może już z niej korzystać także coraz więcej Polaków. Autor – uczestnik wielu seminariów i spotkań z Domanciciem – opowiada w tej książce zarówno o samej metodzie, jak i o jej twórcy. Głos zabrali także inni uczestnicy seminariów Zdenka Domancicia, pacjenci i terapeuci.


Zdenko Domancic
Wróć do spisu treści