bioterapia kurs Bled - Kursy bioenergoterapii Metoda Zdenko Domancica

Przejdź do treści

bioterapia kurs Bled

INFORMACJE dot. KURSÓW w SŁOWENII
hotel KOMPAS
hotel Kompas Bled Słowenia
ZAKWATEROWANIE BLED
Bled - uczestnicy kursu są zakwaterowani w hotelu 4 **** KOMPAS

  • Miejsce w pokoju dwuosobowym (1/2) - 66,00 € za 1 nocleg, śniadanie i kolację,
  • Pokój jednoosobowy (1/1) – 81,00 € za 1 nocleg, śniadanie i kolację
taksa turystyczna nie jest wliczona w cenę i wynosi 3,13 euro, doba, za osobę.
podatek VAT wliczony ww cenę

Uczestnictwo w jednym stopniu kursu - 5 noclegów.
Przy dwóch stopniach jest to 12 noclegów (2 noclegi pomiędzy są gratis).

  • Jeśli ktoś chciałby zakwaterować się indywidualnie, w tańszym miejscu typu hostel itp. --> obowiązuje opłata 50 € (koszty organizacyjnie i tłumaczenie) za osobę, za kurs. Ceny zakwaterowania w hotelu już zawierają ten koszt. Opłata obowiązuje także w przypadku osób powtarzających.
  • Pacjenci (osoby tylko na terapię) zakwaterowani we własnym zakresie (poza Lovec i Kompas) obowiązuje oplata 36,00 do uiszczenia na recpecji htl Lovec.
PŁATNOŚĆ za kurs w Słowenii
Tylko przedpłata w wysokości 200,00 EUR potwierdza uczestnictwo w kursie

Dane do przelewu:
DOMANCIC storitve  d.o.o.
adres: Parmova ulica 53, 1000 Ljubljana, Slovenia
IBAN SI56 0313 9100 0541 064
BIC: SKBASI2X
SKB banka d.d. Bled
w tytule: imię i nazwisko uczestnika

Pozostałą kwotę uiszczamy na miejscu w Słowenii. Za kurs pierwszego dnia podczas rejestracji kartą albo w gotówce. Za zakwaterowanie bezpośrednio do hotelu na podstawie faktury proforma (wysyłam 10 dni przed przyjazdem na maila) kartą albo w gotówce.
PRZYJAZD, WYJAZD, ADRES hotelu
Przyjazd do Słowenii jest zawsze w środę o dowolnej godzinie. Czwartek, piątek, sobota, niedziela --> są to dni lursu (nauki).
Poniedziałek jest dniem wyjazdu ze Słowenii (stopień 1 i/lub stopień 2).

Kursy mają miejsce w hotelu Lovec, adres: Ljubljanska cesta 6, 4260 Bled lub w hotelu Kompas, adres: Cankarjeva cesta 2, 4260 Bled --> w zależności od terminu (miejsce kursu potwierdzamy mailowo).

UWAGA: będzie tłumaczony na język polski przy min. 6 osobach uczestniczących. Przy mniejszej liczbie uczestnik zostanie dołączony do grupy z tłumaczeniem na angielski.
    

DOJAZD BLED
Dojazd własny (samochodem) lub samolot z Warszawy do Ljubljany + transfer do Bledu.
Cena samolotu od 130 do 280 € w zależności od terminu rezerwacji. Z Warszawy lata Adria Airways www.adria.si oraz  LOT www.lot.com

Osoby, które jadą samochodem i mogą kogoś ze sobą zabrać, proszę o przesłanie informacji. To samo dot. osób, które chciałby dołączyć do kogoś, do samochodu – proszę o informację.

proponowana trasa dojazdu do Słowenii >>>

Proponowana trasa informacja dla osób podróżujących samochodem
  • Warszawa S8 na Piotrków Trybunalski Częstochowa kierunek na Katowice, koło miejscowości Siewierz skręcamy na Pyrzowice, koło Pyrzowic wjazd na autostradę A1, autostradą A1 wg znaków na Ostrava, Olomouc, Brno, Mikulov, DrasenHofen, Wiedeń, Graz, Villach, Karavanke, Jesenice, Bled.
  • Trasa z Poznania: Poznań - Wrocław, we Wrocławiu kierunek na Ostrava. W Ostravie wjeżdżamy na autostradę i kontynuujemy przez całe Czechy aż do granicy z Austrią. Przed Wiedniem jest obwodnica (proszę nie wjeżdżać do centrum) z obwodnicy kierunek GRAZ, potem kierunek Villach i zjazd na JESENICE (Słowenia) przez Korensko Sedlo (byłe przejście graniczne) wtedy nie trzeba jechać przez płatny tunel Karavanke.
  • Katowice (nie wjeżdżamy do Katowic) kierunek Pyrzowice, Ostrawa, Brno, Wiedeń, Graz, Villach, Jesenice, Bled.

Winiety (opłata za autostradę) trzeba kupić na Czechy, Austrię, Słowenię. Na stacji paliw w Polsce kupujemy na Czechy i Austrię. Na Słowenię trzeba koniecznie kupić na samej granicy (nie ma przejścia granicznego - EU, ale policja często stoi tuż za przejściem, 300 m przed stacja paliw). Kupujemy najkrótsze.
System kształcenia Bioenergoterapia Metoda Zdenka Domancica I POLSKA I SŁOWENIA nauczyciel MARTYNA FON ZVEGELJ
Wróć do spisu treści