Bioenergia artykuły z gazet - Kursy bioenergoterapii Metoda Zdenko Domancica

Bioenergoterapia
Przejdź do treści

Bioenergia artykuły z gazet

WYBRANE ARTYKUŁY Z GAZET O METODZIE BIOENERGOTERAPII DOMANCICA w jęz. polskim kliknij, aby powiększyć

Czym jest bioenergia? Co i jak konkretnie robi skuteczny bioenergoterapeuta? Co zyskam dla siebie przy pomocy bioenergii?
Często zadajemy sobie powyższe pytania. W odpowiedzi na nie i na nasze potrzeby powstała fascynująca i niezwykle ciekawa książka Leczenie bioenergią według metody Zdenka Domančića, napisana przez szanowanego lekarza medycyny – prof. n. med. Radovana Starca. Ta genialna publikacja jest dziełem szczególnym. To swoisty przewodnik po tym, jak każdy z nas może posługiwać się energią oraz skarbnica wiedzy na temat zależności między zdrowiem, chorobą i otaczającym nas światem. To nowe możliwości dla Ciebie, niepodważalny dowód dla tego, który jeszcze nie dowierza. idealny prezent dla rodziny i ludzi dla nas ważnych.Zdenko Domančić przyczynił się do uzdrowienia już ponad 1,5 miliona ludzi na całym świecie, niezależnie od płci, wieku, wyznawanej wiary czy statusu społecznego.
Często zadajemy sobie powyższe pytania. W odpowiedzi na nie i na nasze potrzeby powstała fascynująca i niezwykle ciekawa książka Leczenie bioenergią według metody Zdenka Domančića, napisana przez szanowanego lekarza medycyny – prof. n. med. Radovana Starca. Ta genialna publikacja jest dziełem szczególnym. To swoisty przewodnik po tym, jak każdy z nas może posługiwać się energią oraz skarbnica wiedzy na temat zależności między zdrowiem, chorobą i otaczającym nas światem. To nowe możliwości dla Ciebie, niepodważalny dowód dla tego, który jeszcze nie dowierza. idealny prezent dla rodziny i ludzi dla nas ważnych.Zdenko Domančić przyczynił się do uzdrowienia już ponad 1,5 miliona ludzi na całym świecie, niezależnie od płci, wieku, wyznawanej wiary czy statusu społecznego. Poznaj tajemnicę zdrowia i podaruj ją najbliższym (aktualnie książka dostępne tylko na allegro).

Skuteczne uzdrawianie metodą Domančicia NOWA EDYCJA - poszerzony opis i nowe informacje
Autor tej książki jest jednym z kilkorga zaledwie Polaków, którzy tę metodę sprowadzili do Polski w 2008 roku. Na całym świecie metoda Domancicia od ponad 30 lat święci wielkie triumfy, niosąc ulgę wielu tysiącom pacjentów. Według aktualnego szacunku z jej dobrodziejstwa skorzystało już ponad 1,5 miliona osób. Cieszy fakt, że może już z niej korzystać także coraz więcej Polaków. Autor – uczestnik wielu seminariów i spotkań z Domanciciem – opowiada w tej książce zarówno o samej metodzie, jak i o jej twórcy. Głos zabrali także inni uczestnicy seminariów Zdenka Domancicia, pacjenci i terapeuci.


Zdenko Domancic
Wróć do spisu treści