Strona o Martynie Fon Zvegelj - Kursy bioenergoterapii Metoda Zdenko Domancica

Idź do spisu treści

Menu główne:

 
 
Martyna Fon Zvegelj
KURS w WARSZAWIE, WPROWADZENIE DO NAUKI -
O MNIE >>>

W maju 2008 r. dobry los pokierował mnie do Słowenii, do Kliniki Zdenko Domancica. Początkowo, jako tłumacz symultaniczny mogłam zapoznać się z Metodą i wynikami bioenergoterapii. Już pod koniec pierwszego kursu, z ramienia Kliniki w Słowenii, dostałam propozycję oficjalnego organizowania wyjazdów na szkolenia dla osób z Polski a potem też z krajów anglojęzycznych. Po powrocie zajęłam się pomocą najbliższym i propagowaniem Metody. Wkrótce rozpoczęłam regularne wyjazdy do Słowenii (w sumie ok. 70 razy) i skończyłam kolejny II stopień nauki. W tym czasie wraz z moim przyjacielem, prawnikiem - Witalisem Kobus, założyliśmy Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Metodą Zdenko Domancica (kwiecień, 2009) dając tym samym wsparcie formalne, merytoryczne i prawne osobom z Polski, które ukończyły kursy w Słowenii. Od 2012 pełnię obowiązki Prezesa Stowarzyszenia (PSTMZD).

Egzamin praktyczny u Zdenko Domancica w Klinice w Słowenii, III stopień zdałam w roku 2011. W 2013 przystąpiłam do nauki w Adult Education Institution ProgramPLUS w Chorwacji (zakres: bioterapia i medycyna). W 2014 po zdaniu egzaminów otrzymałam tytuł zawodowy samodzielnego bioenergoterapeuty według Metody Zdenko Domancica. Pod koniec 2014 uzyskałam w Polsce tytuł Mistrza Bioenergoterapii (Master of Bioenergy Treatment) na poziomie EU uprawniający do nauczania przedmiotów z zakresu medycyny naturalnej i energetycznej. W 2017 roku zostałam uhonorowana tytułem nauczycielskim i jako jedyna osoba na świecie (spoza Kliniki Domančiča w Bledzie) mam oficjalne uprawnienia do przekazywania wiedzy i nauczania Metody Zdenko Domančiča.

Sukcesy uzdrawiania Metodą bioenergoterapii odnotowałam w wielu przypadkach zajmując się problemami zdrowotnymi u ludzi i zwierząt.  Jak mówi Domancic "nie uzdrawiamy my, ani energia, ani osoba chora - tylko, system odpornościowy. To jedyny lekarz. Kiedy ten system jest silny i działa w sposób zrównoważony, ciało może wyprodukować jakąkolwiek substancję potrzebną do uzdrowienia. Jest w stanie zawalczyć z chorobą o zdrowie".  

W roku 2010 zainicjowałam projekt Klinika ZDROWIE, oferujący bioenergoterapie grupowe - najbardziej optymalną i skuteczną formę uzdrawiania. Wszystkich potrzebujących - zapraszam do skorzystania w Warszawie, gdzie osobiście wykonujębioenergoterapie.
Wszystkim, którzy mnie wspierali - dziękuję. Martyna Fon Zvegelj

Pierwsza generacja zawodowych bioenergoterapeutów wg Metody Zdenko Domančiča
Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Metoda Zdenko Domancica
 
Dyplomy i certyfikaty. Najważniejsze to: Bioenergoterapeuta wg Metody Zdenko Domančića, Bioenergoterapeuta, Mistrz Bioenergoterapii, Moduł: Radiestezja, Medycyna Kwantowa, Leczenie Zwierząt, Leczenie urazów sportowych, Nauczyciel Bioenergoterapii wg Metody Zdenko Domancica
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego