Galeria zdjęć z seminariów (kursów) nauki Metody Zdenko Domancica - Kursy bioenergoterapii Metoda Zdenko Domancica

Idź do spisu treści

Menu główne:

 
 

OPINIE O KURSACH
"
Kilka lat temu trafiłam na metodę Zdenko Domancica … zawsze myślałam, że to za wysokie progi. A jednak. Marzenia się spełniają. Nie wiem jak wyrazić moje uznanie dla wszystkich poznanych tam ludzi i poznana tam wiedzę. Najcenniejsza wiedza w moim życiu. Dziękuje jeszcze raz za wszytko. Dzięki Wam mogę się stać innym człowiekiem i uwierzyć w siebie i cały ten świat!"      

Ania, Ostróda


"Uczestnictwo w seminarium potwierdziło moje wrażenie sprzed seminarium, które to wrażenie sprawiło, ze zapragnęłam w nim uczestniczyć: prostota, uczciwość i zwyczajnie chęć niesienia pomocy innym zarówno, jako podstawa samej metody jak i w sposobie jej nauczania. No i oczywiście - skuteczność! Jak wiesz, natychmiast wprowadziłam w życie naukę: moja przyjaciółka z ostrym zapaleniem w zwyrodnieniu stawu biodrowego codziennie do mnie dzwoni, żeby podzielić się wieścią, że noga praktycznie ją nie boli i jest w stanie normalnie funkcjonować. Już po pierwszych 2 dniach udało się zlikwidować bardzo silny, uporczywy ból w biodrze i w plecach, który dręczył ją również w nocy. A ja jestem bardzo szczęśliwa, ze mogłam jej pomoc i ze czuje sie dobrze. I za to jestem Wam wszystkim bardzo wdzięczna :) Co więcej  mam już umówione cztery kolejne osoby na różne terapie (sama nie wiem jak to się stało)."

Joanna, Włochy


"
Oczywiście jak chodzi o moje wrażenie po seminarium I w Bled to jak najlepsze, choć porównując z Krainską Gorą to lepiej czułam się w tamtym Hotelu.  Być może dlatego, że sala było na uboczu i miejsca było dużo więcej. Nikt nie zakłócal pracy bioterapeutom. W obecnej sali hotelu Lovec przytłaczające belki wiszące na suficie nie sprzyjały rozluźnieniu. Troszkę ciasno dla chorych no i uczących się. Natomiast poziom przekazu i informacji o metodzie jest bardzo profesjonalny. Grupa fantastyczna no i organizatorka również. Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla Ciebie
Moje doświadczenia zaraz po powrocie: Córce usunęłam złe samopoczucie. Odczucie "rozbicia", ból głowy. Mężczyzna uskarżał się na rwę kulszową- po 1/2 h terapii mógł się zginać, ustąpił ból w okolicy krzyża, pojawił się uśmiech na jego twarzy. Syn- infekcja wirusowa (diagnoza lekarska) - po 1/2 h - poprawa samopoczucia, odblokowanie zatok, łatwiejsze oddychanie.
"

Marta, Kraków


„Drugi stopień seminarium okazał się mniej intensywny, ale za to nauczyłam się więcej! Teraz podczas wykonywania terapii jestem bardziej pewna siebie. Doświadczyłam osobistej przemiany. Wiele nauczyłam się o sobie samej. Podczas tych 4 dni moje ego było nieustannie kwestionowane – otwierając mi szeroko oczy. Wciąż uczę się jak akceptować rzeczy takimi, jakie są - bez oceniania. Czuję, że zaszły cudowne zmiany i dopiero teraz – po drugim stopniu naprawdę rozpoczynam drogę ku uzdrawianiu bioenergią, bardzo dziękuję !!!”

Basia, Warszawa


"Dopiero po powrocie do Londynu w pełni zorientowałem się co zostało mi ofiarowane oraz jak normalnym, ludzkim i wspaniałym uzdrowicielem jest Pan Zdenko Domancica. Praca i trud, który włożył, żeby ofiarować ludzkości możliwość tak skutecznego i efektywnego w działaniu uzdrawiania, zasługują na wielki szacunek. Jestem przekonany, że będę posługiwał się tą Metodą w leczeniu wszystkich potrzebujących, których spotkam na swojej drodze życia, i którzy zwrócą się do mnie o pomoc. Zawsze będę pamiętał i wspominał Twórcę tej Metody. Dołożę również wszelkich starań aby umożliwić innym pragnącym służyć ludzkości w dotarciu na seminaria do Pana Zdenka Domancica"

Michał, Londyn

Seminarium II stopnia udane w 100%. Czekałam na to wydarzenie z niecierpliwością. Wszystko zorganizowane perfekcyjnie i czarodziejsko. Dla mnie, to ponowne spotkanie z Mistrzem Zdenko Domancicem i jego pracownikami było naładowaniem akumulatorów do dalszego działania i uzdrawiania potrzebujących. II stopień jest dopełnieniem tego co chcę i robię w życiu i jestem bardzo szczęśliwa że mogłam nauczyć się tej metody na odległość ponieważ rozwinęłam skrzydła jeszcze bardziej. To jest niesamowite co ludzie czują w terapiach na odległość.... Atmosfera oczywiście fantastyczna i budująca. ale nic by tak super nie wyglądało gdyby nie Ty Martynko. Dziękujemy jeszcze raz za Twoją pracę w przygotowaniach i tłumaczeniach oczywiście i za cierpliwość. Czuję turbo energię, która przeze mnie przepływa, ostatnio miałam taką sytuację przy stole z gośćmi, poczułam bardzo silny przypływ energii i wszyscy przy stole czuli mrowienie w dłoniach i mocne ciepło w całym ciele. Czułam że mogę ogrzać cały pokój. Niesamowite i wypełniające radością doświadczenie. Dziękuję z całego serca i pozdrawiam,

Beata, Kościerzyna


ZDJĘCIA Z SEMINARIÓW NAUKI METODY ZDENKO DOMANCICA W SŁOWENII
BLED SŁOWENIA OKOLICE KLINIKI DOMANCICA
SEMINARIUM NAUKI METODY DOMANCICA - WARSZAWA IX 2013

Wszystkie zdjęcia wykonane podczas kursów bioenergoterapii w Klinice w Słowenii. Autor: Martyna Fon Zvegelj (wszystkie prawa zastrzeżone)

 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego