Filmy o bioenergoterapii - Kursy bioenergoterapii Metoda Zdenko Domancica

Idź do spisu treści

Menu główne:

 
Pierwszy stopień Metody Zdenko Domančića w Warszawie. Październik 2017, nauczyciel Martyna Fon Zvegelj 
____________________________________________________________________________________
  • Dlaczego zdecydowałam/łem się na udział w kursie? 
  • Czy doświadczyłem efektów działania metody na sobie? 
  • Czy potrzebne jest jakiekolwiek doświadcznie?
  • Jak odbieram kurs? 
  • Czy zamierzam pracować metodą?                              ---> Tego wszystkiego dowiesz się z filmów. Dziękujemy za wypowiedzi. 
Wypowiedź uczestniczki kursu
„Na kurs metody Domančića trafiłam z powodów osobistych. Zachorowałam (…)Dzisiaj jestem osobą zdrową. Ta metoda pomogła mi wyjść z tej choroby. Najważniejsza jest pozytywna energia, jaką w sobie nosimy. Ten kurs otworzył mi całkiem nowy świat. Nowe spojrzenie. Na pewno będę szła w tym kierunku i pomagała innym ludziom tak jak terapeuci tej metody pomogli mnie”   
Wypowiedź uczestnika kursu
To moje pierwsze spotkanie z bioenergoterapią. Podoba mi się bardzo etyczne podejście. Czuję pozytywny przepływ energii. Teoria płynnie przechodzi w praktykę. Cały czas czuję się doładowany energią. Polecam!
Wypowiedź uczestnika kursu
Szukałem metody, która jest w stanie pobudzić układ immunologiczny. Jest prosta, niezależna od naszej mentalności i skuteczna. Kurs mogę każdemu zarekomendować. Metoda jest fantastyczna! Jest tu ogromna ilość pozytywnej energii i z niecierpliwością się czeka na kolejny etap zajęć. W trakcie kursu wykonałem pierwsze terapie (…) na zwierzętach. Skończyłem wiele kursów i wciąż „nie czułem się gotowy”. Po tym kursie rzeczywiście jestem gotowy do działania. Jeśli ktoś mam wątpliwości, czy może, jeśli ktoś ciągle szuka i nie ma wiary we własne możliwości, powinien przyjść na ten kurs – to przekona i pomoże” 
 
  Obejrzyj film z projektu KLINIKA ZDROWIE

FILM  dokumentalny o Projekcie Klinika ZDROWIE (3/3). Zrealizowany w roku 2010 r. ukazujący bioterapię grupową wg MetodyZdenko Domancica (bioenergia) i jej efekty. Terapie są organizowane i przeprowadzane w całej Polsce. Prawdziwi ludzie, realne efekty! To propozycja dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć wyjątkowo bezpiecznej i skutecznej bioterapii (bioenergoterapii) - wg Metody Zdenko Domancica. Bioterapia (bioenergoterapia) ma zastosowanie w chorobach przewlekłych, nawrotach jak i nagłych przypadkach (kontuzje, rekonwalescencja). TUTAJ >>>
Obejrzyj film THINK ABOUT IT

FILM THINK ABOUT IT (o Met. Domancica) prezentuje dotąd niespotykane podejście do spraw zdrowia: od przyczyn poprzez skutki do możliwości wyleczenia. Naukowcy, którzy wyrazili chęć przedstawienia swojej opinii, to czołowi eksperci z nowej fali rozumienia ludzkiej świadomości. Odkrywają innowacyjną metodę osiągnięcia zdrowia. Film jest przeciwwagą dla stricte ezoterycznego traktowania tematu. Wyjaśnia w sposób naukowy jak działa bioenergia, przedstawione są wypowiedzi pacjentów, naukowców, doktorów, słuchaczy kursów Domancica i wreszcie samego autora metody. TUTAJ >>>
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego